';

Projektowanie stron internetowych

Dlaczego akurat my powinniśmy wykonać stronę internetową dla Twojej firmy?
Daj nam zaledwie 5 minut a przekonamy Cię, że Rocketsite to dobry wybór!

Nasze projekty.

Projektujemy strony internetowe które realizują konkretne cele ustalone wspólnie z klientem wg dokładnie opracowanego Indywidualnego Planu Działania (IPD). Głównym problemem znacznej części dostępnych w sieci stron jest to, że są one robione szybko, tanio i byle jak. Przedsiębiorcy nie określają żadnych celów, jakie ma wykonany projekt realizować, a co za tym idzie bardzo często nie realizuje żadnych celów, a tylko jest i to gdzieś na daleko w wyszukiwarce Google i nawet pies z kulawą nogą jej nie odwiedzi.

Jak pracowaliśmy dawniej?

Model projektowania stron internetowych, który został przedstawiony z prawej strony wciąż jest stosowany przez wiele agencji w takiej formie jak widać obok, jednak jest on nieoptymalny. Głównym problemem  jest jego liniowość – dokładniej mówiąc – klient w pewnym momencie znika z procesu projektowego i otrzymuje tylko końcowy efekt danego etapu prac, a nie pracuje na bieżąco z agencją nad projektem.

Nowy proces projekowania

My zapraszamy klienta do jednej drużyny przez cały czas pracy projektowej. Dzięki modelowi współpracy wykorzystującemu założenia metodologi Scrum klient cały czas uczestniczy w procesie projektowania. Po opracowaniu ogólnych założeń i koncepcji projektu przechodzimy do właściwej pracy projektowej. Serwis jest budowany wykorzystując tzw sprinty, które trwają od kilku godzin do kilku dni. Na koniec każdego sprintu klient otrzymuje informację o postępach pracy. W przypadku akceptacji wykonywany jest kolejny sprint, w przypadku braku akceptacji ten sprint lub jego element jest powtarzany.

Dzięki szybkiemu kontaktowi na linii agencja – klient projekt końcowy jest zarówno funkcjonalny, zgodny z założeniami, a także dostosowany do najnowszych obowiązujących praktyk projektowania stron internetowych i co najważniejsze jest przygotowany do realizacji konkretnych celów biznesowych jakie zostały ustalone na początku współpracy. Taki model współpracy sprawia, że z projektu końcowego jesteśmy zadowoleni My oraz nasz klient czyli drużyna, która jest powołana w chwili podpisania umowy!

Nasz model współpracy został uznany przez naszych klientów, jako jeden z tych elementów, który nas wyróżnia.  Prezes Sławomir Kuśmicki z LGD Doliny Giełczwi, dla której realizowaliśmy projekt strony internetowej wypowiedział na temat współpracy z nami się następująco:

Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie. Stawiają na dobry kontakt z klientem i funkcjonalność projektu.

Jakie strony tworzymy?

Landingi
Pojedyncze strony (typu OnePage), mające na celu sprzedaż konkretnego produktu
Strony firmowe
Najważniejszy element promocji firmy w internecie. Reprezentuje Ciebie i Twoją firmę!
Sklepy internetowe
Sklep w którym można kupić towar 24 godziny na dobę bez ruszania się z fotela.
Aplikacje internetowe
Rozbudowane projekty internetowe, wspomagające działania firmy.

Zrealizowane projekty

Nic tak nie pokazuje naszego doświadczenia i jakości usług jak portfolio. Oto nasze ostatnie projekty:

Powiedzieli o Nas

Poniżej przedstawiamy opinie o firmie naszych zadowolonych klientów

dr Dorota NowackaArtur KrysztofiakKatarzyna MisiorowskaŁukasz Wiśniewski
Nasza współpraca przebiegała bez zarzutów, ze względu na wysoki standard świadczenia usług, zachowanie tajemnicy i dobre standardy bezpieczeńśtwa, a obsługa serwisowa jest szybka i terminowa. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Rocketsite jako sumiennego i godnego zaufania wykonawcę.
dr Dorota Nowacka
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska
Strona ta jest bardzo dobrze oceniania przez społeczeństwo gminy i wszystkie osoby zainteresowane działalnością Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. Jej ostateczny kształt jest zasługą wielu wdrożonych w życie rozwiązań, jakie podsunęli nam jej twórcy. Po oddaniu i uruchomieniu strony w dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z jej wykonawcą i cenimy sobie doradztwo oraz pomoc w codziennej administracji i ulepszaniu strony
Artur Krysztofiak
Dyrektor OSIR w Pobiedziskach
Miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy jakim jest strona gonekitingtarifa.com. Bardzo dobry kontakt, fachowa obsługa, a także korzystna cena usługi sprawiły, że na pewno nie ostatni raz korzystam z usług tej firmy i polecam ją wszystkim zainteresowanym nową stroną internetową.
Katarzyna Misiorowska
Gone Kiting Tarifa
Chciałbym jak najbardziej polecić firmę Rocketsite, która w moim przypadku zajmowała się, pełnym zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Niniejszy projekt został wykonany w bardzo profesjonalny sposób, a cena była bardzo przystępna. Współpraca w tworzeniu przebiegła bardzo sprawnie, bez jakichkolwiek problemów.
Łukasz Wiśniewski
Szkoła Tańca Evolution

W jaki sposób możemy pomóc Twojej marce zaistnieć w sieci?

0
Łączenie
Proszę czekać...
Wyślij wiadomość

Niestety, nie jesteśmy dostępni online. Zostaw nam wiadomość!

Imię i nazwisko
* Adres e-mail
* Wiadomość
Wyślij wiadomość

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy!

Twoje Imię
* Adres Email
* Jak możemy pomóc?
Jesteśmy online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?